Zájmová činnost

Všechny kroužky začínají v týdnu od října 2018

Nabídka bude upřesněna během září. Plánujeme: sportovní hry, angličtina pro začátečníky, věda nás baví, deskové hry, karate a ateliér.

V loňském roce mohly děti navštěvovat: sportovní hry, diabolo, věda nás baví, výtvarku, deskové hry a angličtinu.

 

PONDĚLÍ 13.00 - Deskové hry 

Ing. Magda Vaňátková 

Oblíbený kroužek dětí - hrají známé deskové hry a učí se pravidlům nových nebo jim neznámých deskových her.

 

 

ÚTERÝ 13.15-14.15 - Věda nás baví

Eva Vlčková 

Vědecké kroužky pro děti, kde se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a vyzkouší si, jaké to je, stát se alespoň na chvíli malým vědcem. Děti v kroužku provádějí experimenty, např. si postaví sopku, hydraulický píst, váhy, model elektroskopu nebo čistírnu odpadních vod apod. Experimenty jsou navrženy pro žáky prvního stupně, nejsou tedy nebezpečné ani složité.

14 lekcí / pololetí / 1 200,- Kč

 

ÚTERÝ 15.15 - 16.15 - Karate (tělocvična)

Pod vedením zkušených lektorů se děti naučí základy karate. Nedílnou součástí je také ovládání pravidel chování. Tréninky probíhají v tělocvičně.

Výsledek obrázku pro karate

 

STŘEDA 14.30 - 15.15 - Sportovní hry II (tělocvična)

Mgr. Eva Václavíčková

SPORTOVKY PRO STARŠÍ
Věnujeme se 6 sportům: fotbalu, basketbalu, házené, volejbalu, rugby, bruslení. Cvičení jsou zaměřena na základní sportovní dovednosti, ale především na to, aby každý malý sportovec celých 45 minut "makal" :-) Sportujeme podle doporučených cvičení. Některou hodinu máme zaměřenou pouze na daný sport, někdy sporty v hodině střídáme. Celkově se jedná o průpravu na dané sporty, pozitivní přístup k pohybu a odstranění obavy z chyb - protože nic není špatně, což mi v tomto věku u dětí přijde jako velmi praktický a důležitý přístup.                                                                                                                                                   Děti se také učí spolupráci, komunikaci a především respektu. První část věnují průpravě, druhou část si daný sport zahrají. Pro zklidnění si na závěr protáhnou zahřátě svalstvo pomocí jógy. Chvilku také věnují i dechovým cvičením. Na závěr přichází pár minut zasloužené relaxace :-) 

Kroužek je vhodný pro všechny děti. V loňském školním roce se podařilo vybavit kroužek chybějícími nebo netradičními sportovními pomůckami.

ČTVRTEK 12.30 - Hallo english

Milana Sahánková, Dis.

Angličtina pro nejmenší žáky. Hravou a zábavnou formou se seznamují se základy anglického jazyka. Pracují s projektem Watsenglish. 

Výsledek obrázku pro angličtina

ČTVRTEK 13.30 - 14.15 - Sportovní hry I (tělocvična)

Mgr. Radka Šubrtová

SPORTOVKY PRO MLADŠÍ
Věnujeme se 6 sportům: fotbalu, basketbalu, házené, volejbalu, rugby, bruslení. Cvičení jsou zaměřena na základní sportovní dovednosti, ale především na to, aby každý malý sportovec celých 45 minut "makal" :-) Sportujeme podle doporučených cvičení. Některou hodinu máme zaměřenou pouze na daný sport, někdy sporty v hodině střídáme. Celkově se jedná o průpravu na dané sporty, pozitivní přístup k pohybu a odstranění obavy z chyb - protože nic není špatně, což mi v tomto věku u dětí přijde jako velmi praktický a důležitý přístup.                                                                                                                                                   Děti se také učí spolupráci, komunikaci a především respektu. První část věnují průpravě, druhou část si daný sport zahrají. Pro zklidnění si na závěr protáhnou zahřátě svalstvo pomocí jógy. Chvilku také věnují i dechovým cvičením. Na závěr přichází pár minut zasloužené relaxace :-) 

Kroužek je vhodný pro všechny děti. V loňském školním roce se podařilo vybavit kroužek chybějícími nebo netradičními sportovními pomůckami.

 

Pátek 12.30 - Atelier

Kateřina Bachtíková 

Zájmová činnost pro ty, kteří rádi tvoří, malují, kreslí, vyrábí, pracují.

 

 

Kontakt

ZŠ a MŠ Černý Důl
Černý Důl
Čistá v Krkonoších 140
543 44

Telefon:
ZŠ 739 094 353
družina 732 435 430
MŠ 739 000 624

ředitelka školy
Mgr. Naděžda Bachtíková

zřizovatel: městys Černý Důl
www.cernydul.cz/

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode